خانه / زیرانداز / انواع زیرانداز مسافرتی ارزان

انواع زیرانداز مسافرتی ارزان

انواع زیرانداز مسافرتی ارزان در بازار ایران موجود می باشد که بنا به نوع نیاز مشتری با طرح ها و جنس ها و ابعاد مختلف تولید می شود. یکی از پرکاربرد ترین انواع زیرانداز ، زیرانداز مسافرتی جاجیم می باشد. این زیرانداز از جنس پارچه ی محکم و بادوام تولید شده و همچنین با قیمت ارزان ارائه می گردد.

تولید زیرانداز تنوع بسیار زیادی دارد. در این بخش سعی شده انواع زیرانداز مسافرتی را بررسی کنیم .

امیدواریم کمکی جهت بهترین انتخاب را به شما کرده باشیم.

انواع زیرانداز مسافرتی

  1. زیرانداز مسافرتی جاجیم : از مرسوم ترین انواع زیرانداز مسافرتی می باشد. که تولید و خرید و فروش آن بسیار رایج است. البته تولید این نوع زیرانداز با جنسهای متفاوتی میسر است که بهترین پارچه برای این کالا را می توان پارچه جاجیم نام برد. این نوع زیرانداز ارزان قیمت و بسیار مقاوم می باشد.
  2. زیرانداز ورزشی فومی : یکی از انواع زیرانداز می باشد که بیشتر برای مصرف ورزشی بکار برده می شود. فوم‌های باریک و سبکی هستند که بافت فشرده سلول‌های آن سطح نرم‌تر، وزن کمتر و توانایی حبس هوای بیشتری را دارد. این نوع فوم‌ها عایق خوبی برای بدن در مقابل سطح زمین هستند. فوم‌های فشرده برای مکان‌های مرتفع، خشک و پر از سنگریزه مناسب هستند
  3. زیرانداز حصیری : این نوع زیرانداز از قدیمی ترین انواع زیرانداز می باشد. از نظر سبکی از بهترین انواع زیرانداز محسوب می شود.

معیارهای انتخاب زیرانداز ارزان قیمت

مهمترین ویژگی هایی که باید در انتخاب یک زیرانداز مسافرتی در نظر گرفت به شرح زیر است:

  • حمل ساده
  • حجم کم
  • وزن کم
  • قابلیت شست و شو
  • قابلیت ضد آب بودن
  • قیمت زیرانداز

اگر انوع زیراندازها را از نظر ویژگی های گفته شده مقایسه کنید به این نتیجه میرسید که یک زیرانداز ایده آل باید کم حجم، سبک و قابلیت حمل آسان را داشته باشد.

از طرف دیگر این زیرانداز ارزان قیمت بهتر است که قابلیت ضد آب بودن را داشته باشد تا بتوانیم در محیط های مرطوب نظیر صحرا و پارکهای جنگلی از آن استفاده کنیم.

همچنین زیرانداز مسافرتی ارزان قیمت باید قابلیت مصرف مداوم را داشته و بتوانیم به راحتی آن را شست و شو کنیم .

مطلب پیشنهادی

زیر انداز حصیری ۱۲ متری | تولید وسایل مسافرتی با جنس های متفاوت در کشور

زیراندازها از جمله وسایل کاربردی برای سفر و پیک نیک هستند. این زیراندازها دارای:طرح هارنگ هاابعادمدل هاکیفیت هاقیمت هاو ...می باشند. شما با خرید یکی از این زیراندازها می توانید راحت در هر جایی که اتراق کرده اید، بنشینید و دراز بکشید و از فضای اطراف تان لذت ببرید. زیر اندازها از جمله وسایل ضروری سفر به شمار می روند. این نوع از کالا در ابعاد مختلفی تولید می شود که بزرگ ترین سایز آن زیر انداز حصیری 12 متری است. این نوع از زیر انداز از متریال گوناگون تولید شده شما می توانید به راحتی با حضور 24 نفر از آن کار بگیرید.

چرخ خرید خانگی