تلویزیون سامسونگ 50 اینچ خمیده موجب قهر کردن جوانی در خانواده شد

سامسونگ با کسب مقام اول در صنعت در سال 2006، در 13 سال گذشته پیشرو در بازار جهانی تلویزیون بوده است و آخرین پیشرفت های تلویزیون را به کاربران ارائه می دهد.

سامسونگ الکترونیک در سال 1970 با اولین تلویزیون سیاه و سفید خود وارد بازار تلویزیون شد. اندازه صفحه نمایش آنها فقط 12 اینچ بود.

محبوبیت تلویزیون سامسونگ 50 اینچ خمیده به سرعت رشد کرد: تا سال 1976 تعداد واحدهای فروخته شده بیش از 1 میلیون دستگاه بود و دو سال بعد – بیش از 2 میلیون دستگاه، از جمله تلویزیون های رنگی، که تولید و فروش آنها در سال 1977 آغاز شد.

در همان زمان، شرکت صادرات خود را راه اندازی کرد: اولین کشوری که آنها در آن ظاهر شدند پاناما بود. در سال 1981، سامسونگ یک میلیونمین تلویزیون رنگی و سال بعد، 10 میلیونمین تلویزیون سیاه و سفید خود را تولید کرد.

گام مهم بعدی در توسعه فناوری تلویزیون در سال 1998 رخ داد: سامسونگ الکترونیکس تولید انبوه اولین تلویزیون های دیجیتال جهان را راه اندازی کرد. از آن زمان، این شرکت به طور فزاینده ای آخرین پیشرفت های فناوری را در تلویزیون های خود ادغام می کند و هر سال آنها را کامل تر می کند.

در سال 2004، سامسونگ بزرگترین تلویزیون ال سی دی (46 اینچی) جهان را عرضه کرد. در زمان عرضه، 13400 دلار هزینه داشت – با این پول در ایالات متحده می توانید یک خودروی جدید هوندا آکورد بخرید.

کیفیت بی عیب و نقص محصولات سامسونگ کاربران را مجذوب خود کرد و در سال 2006 سامسونگ برای اولین بار به پرفروش ترین برند تلویزیون در جهان تبدیل شد – و تا به امروز هم همینطور است.

علاوه بر این، این شرکت طراحی دستگاه ها را نیز بهبود بخشید: به عنوان مثال، در سال 2006، تلویزیون نوآورانه R7 Bordeaux با طراحی پیچیده ای که از نظر شکل شبیه یک لیوان شراب بود، منتشر شد.

با افزایش وضوح صفحه نمایش تلویزیون ها، نیاز به محتوای با کیفیت بالا نیز افزایش یافت، بنابراین در سال 2006 سامسونگ اولین پخش کننده بلوری خود را معرفی کرد.

با استفاده از آن می توانید دیسک هایی با ظرفیت 25 و 59 گیگابایت را پخش کنید که نه تنها حاوی فیلم های با کیفیت بالا، بلکه بسیاری از جوایز اضافی هستند.

در سال 2008 این شرکت تلویزیون PAVV Bordeaux TV 750 را معرفی کرد که اولین تلویزیون طراحی شده برای مشاهده محتوای دیجیتال و پشتیبانی از اینترنت و دستگاه های USB بود و همزمان سامسونگ اولین تلویزیون جهان را با قاب Touch of Color دو رنگ معرفی کرد که رنگ آن تغییر می کرد. بسته به زاویه دید و شرایط نور.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.