حوله تن پوش زارا ملکه انگلستان در حمام ربوده شد

شستن حوله حمام بسیار ساده به نظر می رسد. اما اگر در نهایت با حوله های سفت یا خش دار یا حوله هایی که بوی بدی دارند، مواجه می شوید، مشکلاتی دارید.

در مورد لکه‌های خاکستری تیره یا نارنجی مرموز که روی پارچه‌های شستشو ظاهر می‌شوند و بیرون نمی‌آیند با حوله تن پوش زارا که آب را به خوبی جذب می‌کنند و لکه روی آن نمی ماند و شستشوی آن آسان است.

راهنما اینجاست، و تنها چیزی که برای داشتن حوله های زیبا و تمیز لازم است این است که بدانید چه چیزی باعث این مشکلات می شود و یاد بگیرید که چگونه به درستی حوله ها و دستمال های دستشویی را بشویید.

حوله های خود را شسته اید و وقتی از خشک کن بیرون می آیند بوی خوبی می دهند. اما به محض اینکه آنها مرطوب می شوند، بوی بد آن برمی گردد. دلیلش این است که حوله ها واقعا تمیز نبودند.

یکی از دلایل اصلی این بو این است که ماشین لباسشویی شما تمیز نیست و خاک بدن و باکتری ها در طول چرخه آبکشی دوباره روی پارچه تری رسوب می کنند.

ماهیت بافت پارچه تری این است که دارای توده ای متراکم یا طول الیاف طولانی تر برای جذب مایعات است. اگر خود مایع تمیز نباشد، این همان چیزی است که توسط پارچه تری در چرخه آبکشی دوباره جذب می شود.

با تمیز کردن خوب ماشین لباسشویی شروع کنید. تجمع خاک و باقیمانده مواد شوینده و نرم کننده پارچه می تواند در واشرهای با بار بالا اتفاق بیفتد، اما در واشرهای بار جلویی که آب کمتری مصرف می کنند، رایج است.

واشرهای بار جلو نیز پس از یک چرخه در معرض آب ایستاده هستند و این می تواند منجر به بوی کپک شود که به پارچه های ضخیم و جاذب منتقل می شود.

وقتی ماشین لباسشویی تمیز شد، می توانید بوی حوله را از بین ببرید. با شستن حوله ها در چرخه آب گرم شروع کنید اما هیچ ماده شوینده ای به آن اضافه نکنید.

در عوض، یک فنجان سرکه سفید مقطر را به بار شستشو اضافه کنید. سرکه به از بین بردن تجمع مواد شوینده، خاک بدن و نرم کننده پارچه در پارچه کمک می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.