رب انار ناژه ممکن است به محافظت در برابر کاهش شنوایی کمک کند

برخی تحقیقات و مطالعات اولیه در موردحیوانات نشان می دهند که رب انار ناژه ممکن است به جلوگیری از تحلیل استخوان کمک کند.

همچنین به بازسازی بافت استخوانی جدید کمک می کند. دو مطالعه روی موش ها نشان داد که تمام قسمت های گیاه انار، از جمله پوست آن، از تحلیل استخوان جلوگیری می کند. این احتمالاً به دلیل سطوح بالای آنتی اکسیدان آنها است.

نحوه استفاده از رب انار، می توانید رب انار را بخرید یا خودتان درست کنید. و اگر می خواهید آن را در خانه درست کنید، می توانید این کار را با دنبال کردن مراحل زیر انجام دهید.

رب

می توانید از رب انار برای تهیه ماسک صورت استفاده کنید و آن را با آب کافی ترکیب کنید تا خمیری به دست آید. از طرف دیگر، می توانید رب انار را در آب داغ خیس کنید و سپس آن را گرم کنید تا به عنوان یک چای گیاهی از آن لذت ببرید.

مطالعات هیچ گونه اثرات مضر استفاده از  رب انار را پیدا نکرده اند، اما اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید، همیشه ایده خوبی است که قبل از امتحان هر چیز جدیدی با پزشک خود مشورت کنید.

چای رب انار، اگر تصمیم به استفاده موضعی روی پوست دارید، ابتدا تست آلرژی را امتحان کنید. مقدار کمی از آن را روی ناحیه ای از پوست بمالید تا ببینید پوست شما چگونه به آن واکنش نشان می دهد قبل از اینکه آن را در قسمت بزرگی از بدن خود بمالید.

اثرات بالقوه انار برای سلامتی و کاربردهای غذایی و فواید بالقوه انار و مشتقات آن برای سلامتی اثر خشک کردن بر ترکیبات زیست فعال، فعالیت آنتی اکسیدانی، ضد باکتریایی و ضد تیروزیناز رب انار

فعالیت آنتی اکسیدانی و محتوای فنلی کل عصاره اتانولی رب، پوست، آب و دانه انار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.