فریم عینک ایتالیا از جنس طلا برای پادشاه عربستان پیشکش برده شد

عینک های ایمنی با حفاظ جانبی، فریم عینک ایتالیا برای محافظت از چشم در شرایط مختلف استفاده می شود. آنها با لنزهای پلاستیکی ضد شکستگی ساخته شده اند تا از چشم در برابر زباله های پرنده یا مواد دیگر محافظت کنند.

کارگران ساختمانی، کارگران کارخانه، ماشین‌کارها و تکنسین‌های آزمایشگاه اغلب ملزم به استفاده از عینک ایمنی برای محافظت از چشم‌ها در برابر زباله‌های پرنده یا پاشش‌های خطرناک مانند خون یا مواد شیمیایی هستند.

از سال 2017، دندانپزشکان و جراحان در کانادا و سایر کشورها ملزم به استفاده از عینک ایمنی برای محافظت در برابر عفونت ناشی از خون یا سایر مایعات بدن بیماران هستند.

 

عینک‌های ایمنی برای جوشکاری نیز وجود دارد که مانند عینک‌های آفتابی کادویی طراحی شده‌اند، اما با لنزهای بسیار تیره‌تر، برای استفاده در جوشکاری که در آن کلاه ایمنی کامل جوشکاری ناخوشایند یا ناراحت‌کننده است.

اینها اغلب “عینک فلاش” نامیده می شوند، زیرا آنها در برابر فلاش جوشکاری محافظت می کنند. فریم های نایلونی به دلیل سبک وزن و خواص انعطاف پذیری که دارند معمولاً برای عینک های محافظ ورزشی استفاده می شوند.

برخلاف اکثر عینک های معمولی، عینک های ایمنی اغلب شامل محافظت در کنار چشم و همچنین جلوی چشم می شوند.

عینک آفتابی راحتی و محافظت بیشتری در برابر نور روشن و اغلب در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) فراهم می کند. برای محافظت مناسب از چشم در برابر خطرات اشعه ماوراء بنفش، عینک آفتابی باید دارای مسدود کننده UV-400 باشد تا پوشش خوبی در برابر کل طیف نوری که خطر ایجاد می کند، داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.