ملحفه های یکبار مصرف باعث آلودگی و ایجاد غبار در هوا خواهند شد

ملحفه های یکبار مصرف رطوبت را به خوبی جذب می کنند (مثلاً تعریق) و روی تخت، کاناپه یا سایر لوازمی که روی آن پخش می شود نمی گذارد.

مواد تولیدی. اغلب آنها از spunlace، پلی اتیلن یا spunbond چند لایه ساخته می شوند. همه این سه جزء قابل اعتماد، بادوام و الاستیک در نظر گرفته می شوند.

گزینه های دیگری در مورد مواد ساخت وجود دارد، اما آنها چندان خوب نیستند، بنابراین باید از لیست پیشنهادات حذف شوند.

مشخصات. این شامل تراکم ورق ها و اندازه آنها می شود. در حالت اول هر چه متراکم تر باشد بهتر است. اما قیمت بر این اساس افزایش خواهد یافت. اگر در مورد اندازه صحبت می کنیم، پس باید از ابعاد مبل، تخت و غیره خود استفاده کنید.

ملحفه

فرم انتشار ورق های یکبار مصرف در دو نوع رول و تکه ای ساخته می شوند. اگر یکباره رول بخرید، سود بیشتری خواهد داشت، اما از نظر کمیت بسیار زیاد. با قطعه گران تر است، اما به همان اندازه که برای استفاده نیاز دارید.

استفاده از مواد یکبار مصرف در هر جایی که رعایت استانداردهای بهداشتی و بهداشتی حیاتی باشد، مرتبط است. بنابراین، “مصرف کنندگان” عمده نوشیدنی های یکبار مصرف عبارتند از: سالن های زیبایی، مراکز آبگرم، موسسات بهداشتی و پزشکی، مراکز تفریحی، هتل ها، مراکز پذیرایی و غیره.

بنابراین، تقاضا برای محصولات باکیفیت و ارزان همیشه زیاد است. شرکت ما در فروش عمده و خرده فروشی مواد دور ریختنی در مسکو و منطقه مسکو تخصص دارد. ما رابط بین کارخانه های تولیدی پیشرو و کسب و کار شما هستیم.

برای جلب اعتماد مشتری نیاز به زمان زیاد و اجزای مختلف است. گاهی حتی با وجود تخصص بالای متخصص زیبایی و قیمت پایین خدمات ارائه شده توسط او، مشتری رقبا را ترجیح می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.